Не якісно виконує завдання, потім ще й вистачає совісті кидати погані відгуки на завдання
Богдан, відправте завдання на перевірку щоб я його вам оплатив.
Хороший виконавець
Не качественно выполняет задания, потом ещё и хватает совести кидать плохие отзывы.
Хороший исполнитель и человек))
Дуже оперативний і чесний виконавець! 5 зірочок!